felani gh پنجشنبه 6 تیر 1392 09:06 ق.ظ نظرات ()

یک شرکت تجاری در جلسه‌ای با هیئت مدیره پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس آمادگی خود را برای کمک ۱۵ میلیاردی به سرخپوشان اعلام کرد.چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۳۶

مجله اینترنتی امپراطورمجله اینترنتی امپراطور

 

فارس: این روزها یکی از دلایل کنار گذاشتن رویانیان از پرسپولیس بحث مسائل و مشکلات مالی است. از همین رو پس از اتفاقات امروز و اعتراض پیشکسوتان به وزیر ورزش مبنی بر کنار گذاشتن رویانیان یک شرکت تجاری در جلسه‌ای با کانون هیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس و حمید استیلی اعلام آمادگی کرد تا حاضر است به مبلغ ۱۵ میلیارد تومان اسپانسر باشگاه پرسپولیس شود.

در این خصوص استیلی به فارس گفت: واقعا جا دارد از مردم خوب و شرکت‌هایی که به باشگاه پرسپولیس لطف دارند، تشکر کنم. پس از اینکه پیشنهاد این شرکت را بررسی کردیم بسیار جای خوشحالی برای ما بود.

وی افزود: در صورتی که رویانیان موافقت کند این شرکت پس از هماهنگی با شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس پولی بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان با تمام اسناد رسمی و مستندات به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس شروع به کار می‌کند.

وی در پاسخ به سوالی که شاید این موضوع قبل از کنار گذاشتن رویانیان در حد حرف باشد، گفت: نه، ما هم در این موضوع دخیل هستیم و بررسی‌های لازم را انجام دادیم، در صورتی که رویانیان موافقت کند از طریق شرکت پیشکسوتان این اسپانسر ۱۵ میلیاردی شروع به کار خواهد کرد.